به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، شبکه پرس تی‌‌وی در طول مدت حمله رژیم اسرائیل به نوار غزه برنامه "غزه تحت حمله" را روی آنتن می‌برد.

این برنامه با اجرای امینا تیلور و سعید پورعزا و در گفت‌وگو با کارشناسان، آخرین وضعیت جنگ اسرائیل و حماس و مناطق اشغالی فلسطین را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد. در این قسمت برنامه، تته کوفی روزنامه‌نگار و مجری، لی جاسپر لی مشاور ارشد شهردار سابق لندن و دکتر کیت هادسون دبیر کل کمپین خلع سلاح هسته‌ای به عنوان کارشناس به ارائه نقطه نظرات خود در آخرین وقایع جنگ غزه می‌پردازند.

کارشناسان برنامه با اشاره به این‌که تاکنون بیش از ۹ هزار نفر در غزه شهید و ده‌ها هزار نفر زخمی شده‌اند و هنوز نزدیک ترین متحدان اسرائیل از هرگونه امکان آتش بس جلوگیری می‌کنند، بر این موضوع تاکید می‌کنند که فلسطینی‌ها همچنان در برابر بمباران‌ها استواری خارق‌العاده‌ای از خود نشان می‌دهند.

مجریان "غزه تحت حمله" نیز با تاکید بر این‌که ایالات متحده اخیراً بیش از ۱۴ میلیارد دلار کمک اضطراری به رژیم صهیونیستی اختصاص داده است، بودجه‌ای که اکنون به کشتن مردان، زنان و کودکان بی گناه کمک می کند، این پرسش را با کارشناسان برنامه در میان می‌گذارند که آیا تلاش‌های دیپلماتیک واشنگتن با در نظر گرفتن نقش مرکزی خود به عنوان یک دلال ناصادق، می‌تواند کاری جز شعله‌ورتر کردن بیشتر آتش انجام دهد؟ برنامه «غزه تحت حمله» امروز ساعت ۲۳:۳۰ و بازپخش روز بعد ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن خواهد رفت. علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150123این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.