به گزارش اکونا پرس،

در این برنامه خلاصه بازی‌های لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله چهار لیگ معتبر انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا و لیگ قهرمانان به صورت خلاصه بازی‌های انجام شده در آن هفته پخش شده و با حضور کارشناسان و خبرنگاران تخصصی، هر کدام از لیگ‌ها مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین در این برنامه بخش جذابی برای تعامل بین برنامه و بینندگان وجود دارد که در آن شرایطی فراهم شده تا طرفداران تیم‌های اروپایی به صورت اسکایپ در خصوص وضعیت تیم‌هایشان گفت‌وگو کنند.

گرامافوت‌ها از دیگر بخش‌های این برنامه است که برای اولین بار به شکل متمرکز با رعایت حدود ممیزی به دنیای موسیقی‌های فوتبالی می‌پردازد و از تاریخچه سرودهای رسمی باشگاه‌ها و تورنمنتها رونمایی می‌کند که برای بسیاری از بینندگان می‌تواند جذاب باشد.

بخش دید عمودی از دیگر بخش های این برنامه است که با حضور مهمانان داخل استودیو به بررسی مسائل کلان فوتبال از قبیل مدیریت باشگاه‌ها در دوران بحران کرونا، فدراسیون‌ها و نقش مربیان و ایجنتها می‌پردازد.

همچنین در این برنامه حواشی رخ داده در دنیای فوتبال، رسانه‌های فوتبالی، شرط بندی در فوتبال و مسائل کلان دخالت سیاست در فوتبال نیز بررسی می‌شود.

علاقه مندان برای مشاهده این برنامه می توانند به سایت تیوا اسپورت به آدرس https://tva.tv/channels/Sport مراجعه کنند.