هنگامی که داوطلبان به ماه آخر فرا رسیدن کنکور می رسند و می خواهند از همه ی دروس به یک جمع بندی برسند، با این سوال مواجه می شوند که کتاب کدام انتشارات برای جمع بندی مفید است و برای انتخاب کردن یک منبع مناسب وقت زیادی می گذارند. دلیل این مساله این است که داوطلبان جمع بندی دروس را دلیلی برای ارزیابی خودشان برای پاسخ گویی به سوال های کنکور سال های اخیر می دانند.

می توان گفت انتشارات گاج از دسته ی ناشرانی بود که سوال های کنکورهای سراسری داخل و خارج را جمع بندی نمود و به چاپ رسانید.

کتاب های  دور دنیا در چهار ساعت  گاج در هر رشته ای در دو جلد موجود است. جلد اول آن سوالات با پاسخ های کلیدی قرار دارد و در جلد دوم پاسخ های تشریحی آن ها بیان شده است.

پاسخ نامه ی تشریحی ۳۸ دوره آزمون داخل و خارج از کشور در سال های ۹۴ تا ۹۹ است.

تیم مولفان گاج در این کتاب به بررسی سوال های عمومی آزمون درهر رشته پرداخته است.

Untitled1

به همین دلیل داوطلبان می توانند قسمت هایی را که اهمیت زیادی دارد یا بخش هایی که در آن ها ضعف دارند، در اولویت قرار دهند.

در جلد اول این کتاب برای هر آزمون زمان بندی متناسب با خودش ارائه شده است. داوطلبان می توانند با مطالعه ی این کتاب خود را در فضای کنکور تصور کنند.

به دلیل این که به یک نتیجه ی خوبی برسید بهتر است از ابتدای کتاب شروع کنید، یعنی آزمون های داخلی و سپس به آزمون های خارج برسید.

جلد اول این کتاب آزمون های عمومی کنکور سال های اخیر را در بر می گیرد. همچنان که این امکان برای داوطلبان فراهم می شود تا پاسخ نامه ی تشریحی را با سوال های جلد اول مطابقت دهند و با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوند.

به دلیل اینکه ضریب درس های عمومی در کنکور سراسری بالاست و داوطلبان درخواست بررسی تست های عمومی همه ی رشته ها را دارند این کتاب منتشر شده است و قابل استفاده برای همه می باشد.

بیشتر داوطلبان بر دروس تخصصی متمرکز می شوند و دروس عمومی را فراموش می کنند، در عین حال پاسخ دادن به سوال های عمومی تاثیر زیادی در رتبه ی نهایی و کشوری داوطلب دارد. به شما نیز توصیه می کنیم برای دروس عمومی اهمیت قائل شوید تا بتوانید به موفقیت در کنکور سراسری برسید.

این کتاب یکی از بهترین کتاب ها برای کنکور سراسری محسوب می شود.

کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاج درسنامه ندارد.

 

تست ها:

کتاب دور دنیا در ۴ساعت کنکور های عمومی گاج، شامل سوال های عمومی مرتبط با رشته های ریاضی، انسانی، تجربی، هنر، زبان و کنکور خارجی است و به همین دلیل بیشتر داوطلبان همه ی مقاطع و پایه ها این کتاب را تهیه کرده و مطالعه می کنند.

با توجه به اینکه در کتاب های درسی نیز یک سری تغییرات به وجود آمده است همین عامل موجب تغییر سوال های کنکور سراسری نیز شده است، به همین دلیل این تغییرات نیز در این کتاب قابل مشاهده است.

Untitled3

ویژگی های کتاب:

از عواملی که موجب شده تا کتاب دور دنیا در ۴ساعت گاج به پر فروش ترین کتاب تبدیل شود، از ویژگی های شگفت آور آن است به طوری که شما هم با خرید این کتاب متوجه ویژگی های بی نظیر آن می شوید.

از ویژگی های مهم آن، می توانیم به عواملی مانند داشتن ۴۰۸ صفحه مناسب پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم برای رشته های انسانی، تجربی، ریاضی اشاره کنیم.

یکی دیگر از ویژگی های مهم آن، این است که در آغاز هر درس یک مقدمه ی جالب مطرح شده است.

یعنی در آغاز هر درس مثل ریاضی، ادبیات و... مقدمه ای بیان شده که در آن نویسنده راجع به سبک سوال های کنکور، تغییر آن در سال های گذشته و نحوه ی برخورد داوطلب با این تغییر ها، نکته هایی را بیان کرده که این ویژگی برای همه ی داوطلبان چه ضعیف باشد چه قوی قابل توجه است.

به دلیل اینکه حجم کتاب کم باشد و مطالعه ی آن برای داوطلبان خسته کننده و سخت نباشد پاسخ های تشریحی مربوط به این سوال ها را در کتاب دیگری بیان کرده اند.

به شما نیز توصیه می کنیم این کتاب را قبل از کنکور سراسری خریداری نمایید و مطالعه کنید تا توانایی حل سوال های سخت و پیچیده کنکور سراسری را داشته باشید.

برای خرید کتاب میتوانید به وب سایت تلکتاب به آدرس اینترنتی telketab.com مراجعه نمایید و این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.