به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه «جریان خاورمیانه» در برنامه این هفته خود و در گفت و گو با محمد عبید، تحلیلگر سیاسی از بیروت و دکتر حامد موسوی استاد دانشگاه تهران، حمله موشکی سوریه به اسرائیل و آسیب پذیری رژیم اشغالگر قدس را از ابعاد مختلف مورد نقد و بررسی قرار می دهد. چند روز پیش، یک موشک در چند کیلومتری نیروگاه اتمی دیمونا فرود آمد که اسرائیل بلافاصله آن را موشکی دانست که از سمت سوریه شلیک شده است. از سوی دیگر، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصاویر دقیق هواپیماهای بدون سرنشین از یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس را منتشر کرده که ناو هواپیمابر را با هواپیماهای جنگی، هلی کوپتر و سایر تجهیزات نظامی نشان می دهد.

مروه عثمان، تهیه کننده و مجری «جریان خاورمیانه» سوالاتی پیرامون شکست اطلاعاتی و دفاعی اسرائیل در پی فرود موشک سوری در امن ترین مکان در جهان!! و اینکه جمهوری اسلامی ایران با نشان دادن این تصاویر هواپیمای بدون سرنشین ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس در زمانی که آب های منطقه شاهد جنگ سرد سایه ای بین ایران و اسرائیل است، سعی دارد چه بگوید؟ را با مهمانان برنامه در میان می گذارد.

برنامه «جریان خاورمیانه» پرس تی وی امروز شنبه ساعت 17:00به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز یکشنبه  ساعت 18:00 و دوشنبه ساعت 03:00و سه شنبه ساعت 21:00   و چهارشنبه ساعت 10:00، 17:00 و 23:00 خواهد بود.