به گزارش اکونا پرس،

به مناسبت عید سعید فطر از شبکه سحر؛ 

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «ایلاهی ضیافت» که به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب مهمان خانه های مخاطبان و بینندگان آذری زبان در سراسر جهان بود، همزمان با عید فطر در شب های 23 و 24 اردیبهشت ماه با پخش ویژه برنامه های جذاب با مخاطبان همراه است. 

فرزانه دیبایی تهیه کننده برنامه های «ضیافت الهی» بیان کرد: پیشاپیش فرا رسیدن عید بزرگ مسلمانان را تبریک می گویم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای تمامی مخاطبان و مسلمانان دارم. امسال با شروع ماه مبارک هر شب از ساعت 20:00 به وقت تهران با مخاطبان آذری زبان همراه بودیم و تلاش داریم به مناسبت عید فطر نیز لحظاتی، مفرح و شاد را با این دو ویژه برنامه برای مخاطبان همراه آوریم.  

دیبایی افزود: کلیپ، نماهنگ، گزارش های زنده همکارانمان در شهرهای تبریز و اردبیل با مضمون تبریک عید فطر، قالب اصلی این برنامه ها را تشکیل می دهد، ضمن این که در شب اول با دو بخش ویژه با مخاطبان همراهیم. قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان مسابقه قرآنی که در طول ماه مبارک از این برنامه پخش می شد، و دریافت کننده پاسخ های مخاطبان و داوطلبان از طریق سایت و دیگر کانال های ارتباطی بودیم، انجام خواهد شد ومیزبان دو هنرمند آذری زبان پیمان پورمحمد و حبیب دادرس و اجراهای آنان در فواصل مختلف برنامه در شب اول خواهیم بود. 

دیبایی تهیه کننده برنامه «ضیافت الهی» ادامه داد: در شب دوم نیز میزبان گروه موسیقی سنتی قشقاقی با سرپرستی حسن خجسته هستیم که اجراهایی در فواصل برنامه خواهند داشت. 

دیبایی در پایان گفت: اجرای این دو برنامه برعهده ندا سام است. 

برنامه «ضیافت الهی» ویژه عید فطر در مدت زمان 50 دقیقه از کانال آذری شبکه سحر پخش خواهد شد .