به گزارش اکونا پرس،

مصطفی قوامی تهیه کننده برنامه «ما و شما» از دعوت نسرین مرادی، بازیگر سریال تلویزیونی «نون خ» به این برنامه از «ما و شما» خبر داد و گفت: وی همسر مرحوم کامبیوزیا پرتوی، کارگردان کشورمان و بازیگر نقش فریده در سریال «نون خ» است. 

قوامی افزود: گفت و گوی صمیمانه با مهمان برنامه، تشریح سابقه فعالیت هنری مهمان برنامه و پخش قسمت هایی از فیلم ها و سریال هایی که وی در آن ایفای نقش کرده است از بخش های اصلی این برنامه است.  

نسرین مرادی  متولد سال 1355 اصالتا آذری زبان است و تجربه بازی در فیلم ماشوم، سویق و کامیون را در کارنامه هنری اش دارد.

این بانوی هنرمند کشورمان با بازی در سریال نون خ و نقش فریده خانم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و ازدواج با کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما به شناخت بیشتر او میان اهالی دنیای هنر منجر شده است.

  پخش سرودها و کلیپ هایی درخواستی از خوانندگان، تصاویری از پشت صحنه قسمت های قبل برنامه، پخش گزارش هایی از نظرات مردم در خصوص سریال های پخش شده ،مهمانان و ... از بخش های دیگر این برنامه است که قوامی در آخر به آن اشاره کرد.

«ما و شما» به تهیه کنندگی مصطفی قوامی، دستیار تهیه محمد محمدی و مرتضی مرآد و با اجرای آزاد ابراهیمی، دوم خرداد ساعت 23 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه از آنتن کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد