به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، عباس مقتدایی در مصاحبه با خبرگزاری ایران پرس درباره هدف آمریکا از توقیف وب‌سایت‌های خبری شبکه العالم، پرس تی وی و الکوثر تصریح کرد، با شتابی که افکار عمومی برای کشف واقعیت‌ها و دریافت اخبار صحیح از داخل ایران داشته است، غرب به ویژه آمریکا تلاش می‌کند که رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران را متوقف کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد، فشار آمریکایی‌ها نشانه قدرت آنها نیست، بلکه حاکی از ضعف آنهاست.

مقتدایی با اشاره به پیشرفت‌های ایران در زمینه‌های علمی تاکید کرد، ایران باید زیرساخت‌های لازم از جمله در حوزه رسانه را تقویت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود، دنیا می‌داند که رسانه انقلاب اسلامی ایران شنیدنی است و کشورهای مجاور ایران و حتی آمریکای لاتین مخاطب رسانه‌های ایران هستند.

مقتدایی با تاکید بر اینکه فشارهای آمریکا، ایران را در پیشبرد اهدافش مصمم‌تر خواهد کرد؛ گفت، ایران علی‌رغم تحریم و فشار در زمینه‌های مختلف از جمله دفاعی، علم و فناوری پیشرفت کرده است و در حوزه رسانه نیز گام‌های بلندی برخواهد داشت.