به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، اظهارات محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در مصاحبه با مجله آتلانتیک در تلقی رژیم صهیونیستی به عنوان متحد بالقوه در شبکه های اجتماعی دنیای عرب واکنش های گسترده ای در پی داشته است که در این برنامه از «هاشتاغ» شبکه العالم تشریح خواهد شد.

در این خصوص اشاره خواهد شد، بن سلمان اظهار کرده است؛ " ما اسرائیل را دشمن نمی دانیم بلکه به آن به عنوان یک متحد بالقوه در بسیاری منافع می نگریم که می توانیم با یکدیگر برای تحقق آن تلاش کنیم، اما قبل از آن باید برخی مسائل را حل کرد" .

همچنین بیان خواهد شد؛ پیشتر فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه عربستان سعودی گفته بود که ادغام اسرائیل در منطقه نه فقط برای این رژیم بلکه برای تمام منطقه بسیار مفید خواهد بود.

در این برنامه به توئیت ادی کوهن، روزنامه ‌نگار صهیونیست اشاره خواهد شد که نوشته است: از این پس هر سعودی که بگوید اسرائیل دشمن است با رویکردهای ولیعهد و عربستان سعودی مخالفت کرده است.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدمعین مقامی و اجرای علا قاسمی، امشب 14 اسفند ماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.