به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، موضوع برنامه این هفته «ایران امروز»(Iran Today) به بررسی کیفیت و ابعاد ورزش زنان در ایران و نمایش موفقیت زنان ورزشکار ایران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برای مخاطبان انگلیسی زبان اختصاص دارد.

 فاطمه سلیمی معاون ورزش بانوان استان تهران، نیلوفر اردلان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان و راضیه ایزدی چترباز و رزمی‌کار به عنوان مهمانان و کارشناسان این هفته «ایران امروز» به بررسی انواع ورزش‌های حرفه‌ای زنان در ایران می‌پردازند و موفقیت‌های به دست آمده برای ورزش بانوان را برمی‌شمرند.

 این مهمانان همچنین به سوالات لیلا فرامرزی مجری برنامه درباره اینکه ورزش همگانی برای زنان در چه وضعیتی است، حمایت های دولتی از ورزش‌های حرفه‌ای و عمومی بانوان در چه سطحی قرار دارد و آیا پوشش زنان باعث عقب افتادن در ورزش شده است، پاسخ می‌دهند.

 افزایش پارک‌های ویژه زنان در ایران برای حفظ امنیت‌شان و نگاه مذهب به ورزش بانوان دیگر موضوعات مطرح در برنامه این هفته «ایران امروز» را تشکیل می‌دهند.

برنامه «ایران امروز» به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی سه‌شنبه ساعت 00:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود و بازپخش این برنامه چهارشنبه ساعت 05:00، 12:00 و 16:00، پنج‌شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و جمعه ساعت 16:00 روی آنتن خواهد رفت.علاقه مندان  می توانند با مراجعه به لینک  https://www.presstv.ir/Section/15006 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.