به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، مستند «۱۰ دقیقه» به بهانه تحریم‌های سنگین آمریکا علیه روسیه نگاهی دارد به تاریخچه اعمال تحریم از سوی ایالات متحده علیه کشورهای مختلف و فرجام این تحریم‌ها که معمولاً به شکست ختم شده است.

 این مستند به تاریخچه تحریم‌های آمریکا علیه کشورهای از جمله ایران، عراق، کره شمالی و کوبا می‌پردازد و توضیحاتی را درباره جزئیات هر یک از این تحریم‌ها ارائه می‌کند.

 مستند «۱۰ دقیقه» در ادامه جزئیاتی از تحریم‌های آمریکا علیه روسیه را برای مخاطبان توضیح می‌دهد و یادآور می‌شود کاخ سفید اعلام کرده که تحریم‌های جدید روسیه بر اساس مدل ایران است.

این مستند همچنین نگاهی دارد به اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران که تنها در دوران دونالد ترامپ به بیش از یک‌هزار مورد رسید اما این فشار حداکثری و خروج آمریکا از برجام، در نهایت، یک افتضاح بین‌المللی را برای این کشور به دنبال داشت.

مستند «۱۰ دقیقه» یکشنبه ساعت ۱۴:۲۰ به وقت تهران روی آنتن پرس تی‌وی می‌رود و بازپخش آن ساعت ۰۰:۲۰، ۱۲:۲۰ و ۱۷:۲۰ روز دوشنبه، ساعت ۱۴:۰۰ سه شنبه و ۱۹:۲۰ و ۰۳:۲۰ روز چهارشنبه است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینکhttps://www.presstv.ir/doc/index?id=46&page=1&name=10%20Minutes این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی نیز مشاهده کنند.