به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «پرونده های فلسطین» (Causa Palestina)  با اجرای خوان کارلوس روسو ضمن نگاهی به سرکوب گسترده فلسطینیان توسط نیروهای رژیم صهیونیستی، افزایش اقدامات این رژیم برای تصاحب زمین های بیشتری از این مردم را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

 در این برنامه می بینیم که با گذشت چندین دهه از اشغال سرزمین های فلسطینی و با حمایت کشورهای غربی، رژیم صهیونیستی نه تنها سرزمین های اشغالی را به صاحبان فلسطینی بازنگردانده بلکه هر روز تلاش بیشتری برای تصاحب بیشترسرزمین های آنها می کند. در مواجهه با این وضعیت، فلسطینی ها نیز دست روی دست نگذاشته و هر روز در کرانه باختری اشغالی، بیت المقدس، قدس و نوار محاصره شده غزه علیه اشغالگران تظاهرات می کنند. رژیم صهیونیستی نیز برای شکستن اراده فلسطینی ها بر تلاش خود برای سرکوب، زندانی و کشتار فلسطینیان افزوده است.

برنامه «پرونده های فلسطین» سه شنبه ساعت 05:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می شود و بازپخش آن همان روز ساعات 10:30،14،19:30 و روز چهارشنبه ساعات 3:30 بامداد و 17:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت. علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به آدرس  https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند. اشغالیست.