به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «ما مردم» به بهانه رفتارهای عجیب و غریب جو بایدن از زمان تصدی پست ریاست جمهوری، به سابقه اختلالات روانی در روسای جمهور آمریکا می‌پردازد.

 این برنامه با اشاره به رفتارهای عجیب جو بایدن از جمله دست دادن با موجودات خیالی، به سوابق بیماری های روانی سایر روسای جمهور ایالات متحده از جمله بیل کلینتون، آبراهام لینکلن، تئودور روزولت، جان اف کندی و البته دونالد ترامپ می‌پردازد.

 برنامه «ما مردم» میزبان دیوید سدیلو مدیر آموزش مرکز نوآوری سیاسی از تگزاس و ریک استاگنبورگ روانپزشک بازنشسته و فعال سیاسی از اورگان آمریکا است و این کارشناسان درباره سوابق اختلالات روانی روسای جمهور آمریکا سخن خواهند گفت.

 دنیل آریا مجری برنامه از سدیلو و استاگنبورگ پیامدهای حضور یک رییس جمهور بی‌ثبات در راس قدرت آمریکا را جویا می‌شود و این سوال اساسی را مطرح می‌کند که آیا یکی از الزامات رئیس جمهور شدن در آمریکا داشتن اختلالات روانی و به تعبیر بهتر، دیوانه بودن است و واکنش افکار عمومی آمریکا نسبت به این پدیده چیست؟

برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی روز پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.