به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه این هفته «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» به بهانه حمله به خالد برکات، استاد دانشگاه در ونکوور موضوع حملات رژیم صهیونیستی به دانشگاهیان در آمریکای شمالی و به طور مشخص آمریکا و کانادا را به شکل ویژه بررسی می‌کند.

این برنامه به تهیه‌کنندگی دیوید میلر و کریم دنیس همچنین تاریخچه حملات دامنه‌دار اسراییل به جامعه دانشگاهیان در آمریکای شمالی را در قالب پرونده‌ای مستندوار مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

 کریس ویلیامسون مجری برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» در گفت‌و‌گو با خالد برکات از او دلایل و جزییات حمله عوامل صهیونیست را جویا می‌شود.

همچنین در راستای بازگشایی چنین حملاتی، پرونده مهم استیون سالیتا بررسی می‌شود که پس از یک کمپین کوتاه اما مؤثر به رهبری صهیونیست ها در سال 2014 از سمت خود در دانشگاه ایلینویز برکنار شد.

بررسی دیگر موارد اخیر حملات رژیم صهیونیستی به دانشگاهیان در آمریکای شمالی از جمله پرونده دکتر رباب عبدالهادی در کالیفرنیا از دیگر موضوعات محوری برنامه این هفته «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» است.

برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» شنبه ساعت ۲۱ به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز یکشنبه ساعت ۱۶:۰۰، ۲۳:۰۰ و دوشنبه ساعت ۰۷:۰۰, ۰۳:۰۰ و سه‌شنبه ۰۸:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۱۱:۰۰ روی آنتن  می‌رود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150108 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.