به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه این هفته «ما مردم» چرایی بحران انرژی و افزایش بی‌سابقه تورم در ایالت متحده و تاثیرات آن را بر زندگی مردم این کشور مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد.

هزینه‌های سوخت در آمریکا دو برابر شده و نرخ تورم به بالاترین میزان در ۴۰ سال گذشته رسیده است.

لری فریس مجری رادیو و استاد دانشگاه یوتا و دیوید هانگرفورد اقتصاددان هر دو از آمریکا به عنوان کارشناسان این هفته «ما مردم» به بررسی دلایل افزایش بی‌سابقه نرخ سوخت و تورم در ایالات متحده می‌پردازند.

دنیل آریا مجری برنامه از این دو کارشناس آمریکایی می‌پرسد که جنگ روسیه و اوکراین تا چه میزان بر افزایش قیمت سوخت تاثیر گذاشته است؟

آریا همچنین از فریس و هانگرفورد درباره تاثیرات این تورم و افزایش بی‌سابقه قیمت‌ها بر میزان محبوبیت جو بایدن در نزد افکار عمومی آمریکا پرس‌و‌جو می‌کند.

برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.