به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این مجموعه در ژانر اجتماعی، خانوادگی و درام به صورت اپیزودیک ساخته شده است و در هر قسمت از آن موضوع متفاوتی دنبال می شود. 

«شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ پخش می‌شد و از جمله طولانی‌ترین مجموعه تلویزیونی تاریخ صدا و سیما است که به مناسبت‌های گوناگونی همچون اعیاد مذهبی و ملی، ماه رمضان، ماه‌های محرم و صفر از شبکه های مختلف سیما پخش و باز پخش شده‌است. 

درنگ، مکافات، شب شکار، سقوط، زنگ ها، هیئت دار، زمانی دیگر، بازگشت، رشوه کارگشا، طیب و طاهر و... از جمله قسمت هایی هستند که در فصل اول این مجموعه از شبکه الکوثر و برای مخاطبان و بینندگان عرب زبان در برنامه پخش قرار گرفته است.

میترا حجار، نگین معتضدی، مونا فرجاد، ایرج نوذری، رضا یزدانی، اشکان خطیبی، محسن افشانی،ابوالفضل همراه، امیر کاظمی، رسول سلیمیان، حمید یزدانی ابیانه، نرگس محمدی، پندار اکبری و .... مجموعه ای از بازیگرانی هستند که در فصل اول این سریال با کارگردانی اکبر تحویلیان نقش آفرینی کرده اند. 

با اتمام مجموعه تلویزیونی «میکائیل» سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» از شنبه 1 مرداد ساعت 15:05 به وقت تهران با زمان تکرار ساعت 4:00 روز بعد، با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی توسط شبکه آی فیلم بر روی آنتن شبکه الکوثر است.