به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «ما مردم» با توجه به افزایش تورم در ایالات متحده که در چهار دهه گذشته بی‌سابقه است، به بررسی دلایل و چرایی این تورم افسارگسیخته در این کشور می‌پردازد.

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که از هر چهار آمریکایی طبقه متوسط، سه نفر احساس می‌کنند که با توجه به درآمدشان نمی‌توانند از پس تورم فزاینده بربیایند.

برنامه «ما مردم» به همین مناسبت میزبان جان ففر مدیر سیاست خارجی در موسسه سیاست از ماساچوست و تاد بویل حسابدار رسمی بازنشسته از یوجین آمریکا است تا دلایل تورم بی‌سابقه در این کشور و نقش دولت جو بایدن را در آن مورد بررسی قرار دهد.

دنیل آریا مجری برنامه از این کارشناسان آمریکایی می‌پرسد چقدر احتمالا دارد که قیمت‌ها در ایالات متحده به زودی کاهش یابد و بهانه‌های بایدن در مورد افزایش قیمت سوخت و بنزین و ارتباطش با روسیه چقدر واقعی است؟

برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی روز پنج‌شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و یکشنبه ساعت 03:00 خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/15082 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.