به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، امروز چهارشنبه دوم شهریور به واکاوی سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان پس از پایان مراسم چهل سالگی حزب الله که در ضاحیه بیروت برگزار شد، می پردازد .

سید حسن نصر الله  ضمن تبریک چهل سالگی حزب الله به این نکته اشاره می کند که یکی از مهم ترین دستاوردهای حزب الله در چهار دهه گذشته، تحمیل شکست های سنگین به اشغالگران اسرائیلی و متحدان آن است. وی همچنین برنامه اصلی حزب الله در آینده را همکاری با جریان های سیاسی مختلف برای ساختن یک کشور عادل و توانمند بیان کرد.

دبیر کل حزب الله لبنان در پایان سخنانش از حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و همچنین سپاه پاسداران به دلیل حمایت از محور مقاومت در طول این چهل سال تقدیر و تشکر کرد.

مهمانان برنامه غدا حب الله استاد دانشگاه اسلامی لبنان از بیروت و آیسار میدانی تحلیلگر مسائل سیاسی از دمشق  به ارزیابی  نقش حزب الله در پیشبرد اهداف محور مقاومت خواهند پرداخت.

برنامه «مناظره» با اجرای مژده خنجری  را می توانید از وب سایت فرانسه شبکه پرس تی‌وی به آدرس https://french.presstv.ir/section/35003 مشاهده کنید.