به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی‌معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی‌وی با اجرای خوان کارلوس روسو به اقدامات برخی کشورهای عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

در این برنامه می بینیم در حالی که چندین کشور عربی مانند امارات متحده عربی، مراکش و بحرین همچنان به تعمیق روابط خود با رژیم اسرائیل ادامه می دهند و تلاش هایی از سوی عربستان سعودی برای عادی سازی روابط با تل آویو صورت می گیرد، گروه دیگری از کشورهای عربی همچنان بر مواضع خود در حمایت از فلسطینی ها و آرمان های این کشور ثابت قدم هستند و هرگونه تلاش برای برقراری ارتباط با رژیم غاصب صهیونیستی را رد می کنند، رژیمی که از زمان امضای توافق نامه عادی سازی موسوم به توافق ابراهیم سال 2020، تنها سرکوب فلسطینیان و تجاوز به مسجد الاقصی را تشدید کرده است.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 05:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 10:30،14،19:30 و روز چهارشنبه ساعات 3:30 بامداد و 17:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.