به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی‌معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان با اجرای خوان کارلوس روسو به بررسی اقدامات رژیم صهیونیستی برای مخفی نگه داشتن بحران های داخلی می‌پردازد.

در این برنامه می بینیم که رژیم صهیونیستی در ماه های اخیر با حملات روزانه خود علیه فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی، قدس و نوار غزه، می خواهد نشان دهد که همه چیز را تحت کنترل خود دارد و از سیاست توسعه طلبی و سرکوب مردم فلسطین عقب نشینی نخواهد کرد اما با وجود این، نشانه‌های فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد رژیم بسیار شکننده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد و حتی سیاستمداران اسراییل درباره سقوط احتمالی رژیم در آینده نزدیک هشدار داده‌اند.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 04:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.