به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «ایران امروز» این هفته به سراغ نقش رسانه های مورد حمایت عربستان در ناآرامی های اخیر ایران رفته است و این موضوع را در گفت‌وگو با اساتید و کارشناسان رسانه و علوم ارتباطات مود نقد و ارزیابی قرار می‌دهد.

امیدعلی مسعودی سرپرست دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، الهام عابدینی مترجم و خبرنگار برون‌مرزی شبکه خبر صداوسیما و پدرام پاک آئین فعال رسانه‌ای، کارشناسان این هفته برنامه هستند و بر این موضوع تاکید می‌کنند که اخلاق رسانه‌ای اصلا رعایت نمی‌شود و دروغ‌گویی علیه ایران توسط رسانه های اصلی تبدیل شده و به یک عادت و صورت رسمی به خود گرفته است.

کارشناسان «ایران امروز» همچنین این پرسش را مطرح می‌کنند و به آن می‌پردازند که عربستان سعودی که حقوق زنان در کشورش در بدترین شرایط قرار دارد، حالا شده است حامی شعار زن، زندگی، آزادی شده است؟

چهره‌سازی و لیدرتراشی از مخالفان جمهوری اسلامی توسط رسانه‌های مورد حمایت عربستان سعودی برای فتنه‌آفرینی در داخل ایران از دیگر مباحث مطرح در برنامه این هفته است که توسط کارشناسان برنامه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

برنامه «ایران امروز» به تهیه کنندگی محمد جعفری چهارشنبه ساعت 12:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود و بازپخش این برنامه همان روز ساعت 16:00، پنج‌شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و جمعه ساعت 16:00 روی آنتن خواهد رفت.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک  https://www.presstv.ir/Section/15006 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.