به گزارش اکونا پرس،

تیم ملی والیبال ایران با برتری سه بر صفر مقابل قطر به فینال بازی های آسیایی رسید و مدال نقره اش را مسجل کرد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی نوزدهمین دوره بازی های آسیایی به مصاف قطر رفت.

شاگردان عطایی بعد از برتری مقابل نپال،بحرین و تایلند مستقیما به نیمه نهایی رسید.در طرف دیگر ژاپن ‌چین برگزار کننده مسابقه ماقبل فینال هستند.

شاگردان بهروز عطایی  ست اول بازی را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود خود تمام کردند،ست دوم نیز برای تیم ایران دشواری نداشت و آنها ۲۵ بر ۲۰ برنده این ست را به پایان رساندند.در آخرین ست نیز نتیجه ۲۵ بر ۲۲ برای ایران ثبت شد.

چین یا ژاپن حریف فینال ایران خواهند بود که بازی آنها بعد از بازی ایران برگزار خواهد شد.

مسابقات والیبال مردان نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از روز سه‌شنبه 28 شهریور آغاز شده است و تا فردا چهارم مهرماه زمان برگزاری دیدار نهایی و فینال در شهر هانگژو کشور چین ادامه دارد.

سیدمحمد موسوی عراقی (کاپیتان)، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، محمد طاهر وادی، جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، محمدرضا حضرت‌پور ۱۲ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

مصطفی کارخانه به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی) یاناس ویچیچ (کمک مربی و بدنساز)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، امین علی اکبری (آنالیزور) و مهدی فتحی به عنوان ماساژور کادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت‌ها هستند.

تیم ملی والیبال ایران بلافاصله بعد از بازی‌های آسیایی در مسابقات انتخابی المپیک در کشور برزیل شرکت می‌کند که این رقابت‌ها از ۸ تا ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود و تیم ملی با ۱۴ بازیکن در آن شرکت خواهد کرد.