به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در متن بیانیه کمیته ملی المپیک آمده است:

رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی بار دیگر همچون 70 سال گذشته در تداوم جنایات ننگین خود بر علیه ملت بر حق و مظلوم فلسطین،ضمن حملات بی رحمانه شبانه روزی بر علیه مردم بی دفاع، مظلوم،مقاوم و شجاع نوار غزه پس از محاصره  کامل آن و قطع آب و برق،بمباران و تخر یب خانه های مسکونی،اینبار در حمله ددمنشانه دیگر خود به بیمارستانی در غزه با به شهادت رساندن صدها تن از مردم بی دفاع و مظلوم غزه بخصوص کودکان و زنان،خوی درندگی و سبعیت خود را به جهانیان نشان داد تا ثابت کند همچون ارباب خود،استکبار جهانی کوچک ترین اعتقاد و پایبندی به رعایت قواعد بین المللی در زمان جنگ ندارد.

ضمن محکومیت شدید جنایات شنیع رژیم اشغالگر قدس در غزه و ابراز همدردی با ملت مظلوم فلسطین بخصوص خانواده های شهدای غزه،از جامعه جهانی و سازمان های بین المللی بویژه ملت های آزادی خواه جهان انتظار می رود ضمن محکومیت جنایات ضد بشری و نسل کشی رژیم جعلی صهیونیستی به وظایف و مسئولیت بین المللی خود دربررسی و محکومیت سریع این جنایات جنگی عمل نمایند.

بدون تردید خون شهدای مظلوم غزه عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را برای آزاد سازی کشورشان از اشغالگران صهیونیستی جزم تر خواهد کرد.

گفتنی است:در پی جنایات جنگی و حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان غزه و  نسل کشی مردم مظلوم و بی دفاع این شهر، از سوی دولت امروز در سراسر کشور عزای عمومی اعلام شد.