به گزارش اکونا پرس،

باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه ۲ بازیکن به نام‌های عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن را جذب کرده است و به گفته رضا درویش ۲ بازیکن دیگر هم می‌خواهند تا پایان هفته جاری بگیرند، اما پنجره نقل و انتقالاتی شان بسته است.

طبق اعلام درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، علت بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان" مالیات رادوشوویچ" است.   باشگاه پرسپولیس مبلغ یک میلیون و ۵۰ هزار دلار (۶۵ میلیارد تومان) به این دروازه بان داده است، اما این باشگاه طبق حکم فیفا باید  بدهی مالیاتی این دروازه بان هم بدهد  و مدیریت باشگاه باید نامه تسویه حساب را به فیفا بفرستد تا پنجره باشگاه پرسپولیس باز شود.

علاوه بر این، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که این باشگاه مبلغ  ۱۰۹ میلیارد تومان از وزارت ورزش طلبکار است، چون شرکت‌هایی که در بورس هستند اگر بدهی‌های جدیدی در صورت حساب مالی شان باشد وظیفه دولت،   تربیت بدنی و خصوصی سازی این است که آن بدهی را پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس  ۱۰۹ میلیارد تومان بدهی افشا نشده  را پرداخت کرده و  حسابرسی و سازمان برنامه و بودجه هم این موضوع را تایید کرده است.

باشگاه پرسپولیس هنوز از پرونده رادوشوویچ خلاص نشده است که حکم جدیدی علیه این باشگاه صادر شده است. طبق اعلام درویش، یک مدیر  عامل در سال ۹۸ از شخصی ۷ میلیارد پول گرفت و با او قراردادی بست و پولی که از طرف گرفت ۴۸ ساعت بعد گفت که این قرارداد را نمی‌توانیم با تو ببندیم، چون غیرقانونی است و او گفت: پولم را بدهید و آن مدیر پولش را نداد و ۷، ۸ روز پیش حکمی به باشگاه پرسپولیس  آمد که ۱۵۲ میلیارد تومان بابت آن ۷، ۸ میلیارد تومان باید این باشگاه بپردازد.