به گزارش اکونا پرس،

تیم‌های ملی تکواندو طی روز‌های گذشته در ۳ رویداد مهم در کشور ویتنام از جمله قهرمانی پومسه، قهرمانی پاراتکواندو و قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی شرکت کردند. کاروان ایران در این رویداد علاوه بر کسب ۳۰ مدال طلا، نقره و برنز، عناوین مهم قهرمانی در کیوروگی و پاراتکواندو و عنوان نایب قهرمانی در بخش پومسه را به ارمغان آورد.

هادی ساعی رئیس و دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون جهت حضور در رویداد‌های فوق در کشور محل برگزاری مسابقات حضور داشتند که خبر سانحه بالگرد برای رئیس جمهور و جمعی از همراهان منتشر شد. 

در پی این سانحه دلخراش و شهادت جانگداز آیت الله سید ابراهیم رئیسی سید شهیدان خدمت، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به نمایندگی از جامعه بزرگ این رشته ورزشی، عناوین فوق در رقابت‌های قهرمانی تکواندو آسیا در ۳ بخش را به روح پر فتوح آن شهید مخلص و متواضع تقدیم می‌نماید.

ساعی همچنین در این خصوص عنوان داشت: گرچه فقدان این خادم و هیات همراه ضایعه‌ای جبران ناپذیر است، اما بی شک با وجود آرامش بخش حضرت آیت الله خامنه‌ای در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور، جمهوری اسلامی ایران با حضور ملت همیشه در صحنه همانند همیشه از تمامی موانع و مشکلات با سلامت فائق خواهد آمد. دکتر رئیسی همواره حامی ورزش بود و در بین اهالی ورزش جایگاه ویژه‌ای داشت. کوچکترین کاری که می‌توانستیم جهت پاسداشت گوشه‌ای از زحمات وی انجام دهیم همین اتفاق بود.