به گزارش اکونا پرس،

حیدر بهاروند در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی تهران اظهار داشت: این ورزشگاه شرایط خوبی دارد، ایراداتی هم دارد که به نظرم تا زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر آماده خواهد شد.اعلام کردیم که اگر باشگاه‌ها آمادگی داشته باشند، در تاریخ ۲۵ مرداد مسابقات را برگزار خواهیم کرد اما امکان تأخیر نیز وجود دارد.

بهاروند در پاسخ به اینکه آیا در ورزشگاه‌های دیگر هم ناظر فرستاده خواهد شد یا خیر، گفت: ما به همه ورزشگاه‌ها ناظر می‌فرستیم و پیشرفت کارها را هر هفته مورد بررسی قرار می‌دهیم. علاوه بر ما مسئولان استانی هم موظف هستند که پیشرفت ورزشگاه‌های خود را پیگیری کنند و کارگروه مربوطه نیز هفته‌ای دو بار تشکیل جلسه خواهد داد.

رئیس سازمان لیگ درباره تبلیغات محیطی گفت: همه مدیران باشگاه‌ها هر دو، سه ماه یک‌بار برگه حساب خود را دریافت می‌کنند. اخیراً هم دو جلسه داشته‌ایم که توضیحات مفصلی با اسناد و مستندات داده شد. هیأت‌های فوتبال و باشگاه‌ها به‌روز می‌توانند به سازمان لیگ بیایند.حساب و کتاب سازمان لیگ مشخص و هزینه و درآمد هم مشخص است.

بهاروند توضیح داد: ۵۰ درصد درآمدها به طور متوسط بین باشگاه‌ها تقسیم خواهد شد. برخی از باشگاه‌ها حتی به ما بدهکار هم هستند.

او در خصوص برگزاری مراسم برترین‌های لیگ برتر گفت: انشاالله هفته آینده برنامه بهترین های فصل بیست و سوم را اعلام می کنیم.