به گزارش اکونا پرس،

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به معرفی 10 مهاجم خطرناک فوتبال قاره کهن در جام ملت‌های آسیا پرداخته است و در آن از سردار آزمون به عنوان یکی از مهمترین تهدید‌ها برای دروازه تیم‌های آسیایی نام برده است.

سایت AFC در این مورد نوشته است: در تورنمنتی که 24 تیم حاضر در آن خودشان را برای قهرمانی آماده می‌کنند، گلزنی بیشترین ارزش را دارد. در رقابت جام ملت‌های آسیای 2019 امارات 10 مهاجم خطرناک وجود خواهند داشت که کشورهای‌شان روی کمک آنها برای رسیدن به گل حساب می‌کنند. در دوره قبلی رقابت‌ها علی مبخوت از امارات با پنج گل آقای گل شد، اما با افزایش تعداد تیم‌های تورنمنت از 16 به 24 تیم، رقابت برای گلزنی داغ‌تر شده است و مهاجمان بیشتری وارد این رقابت شده‌اند.

در ادامه مطلب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین خاطر نشان شده است: یکی از آنها سردار آزمون است. او که به عنوان «پسر طلایی» تیم ملی فوتبال ایران شناحته می‌شود، درست قبل از آغاز رقابت‌ها 24 ساله می‌شود و حالا زمان آن است که پا را یک قدم جلوتر بگذارد. این مهاجم شاغل در فوتبال روسیه آمار فوق‌العاده‌ای را برای گلزنی در تیم ملی به ثبت رسانده است و در چهار بازی‌اش در دوره قبلی جام ملت‌های آسیا در استرالیا دو گل زد.

احمد خلیل از امارات، هوانگ اوی جو از کره جنوبی، عمر السومه از سوریه، مارتین بویل از استرالیا، تاکومی مینامینو از ژاپن، همزه الدردور از اردن، تیراسیل دانگدا از تایلند،‌ فیل یان‌هازبند از فیلیپین و المعز علی از قطر دیگر بازیکنانی هستند که AFC از‌ آنها به عنوان خطرناک‌ترین‌ مهاجمان جام ملت‌های آسیا نام برده است.