به گزارش اکونا پرس،

یحیی گل‌محمدی باهمه مشگلات که درنیم فصل برای پدیده پیش آمد ،وانتقال این تیم انجام شد دوباره به مشهدرفت وباقدرت کارش آغاز کند ،یحیی پیش از این در تیمهای صبا، پرسپولیس، نفت، ذوب‌آهن و تراکتورسازی در لیگ برتر مربیگری کرده بود.

اولین تجربه مربیگری یحیی در صبا در چند هفته پایانی لیگ هفتم بود که به  عنوان مربی موقت جایگزین ضیایی شد. گل‌محمدی پس از آنکه چندی در تیم‌های غیر لیگ برتری مربیگری کرد مجددا در لیگ دوازدهم سرمربی صبا شد. حضور گل‌محمدی در صبا بیش از ۹ هفته طول نکشید و به عنوان دستیار مانوئل ژوزه در کادر فنی پرسپولیس مشغول به کار شد و در پایان نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس شد.گل‌محمدی در آن فصل توانست تا حدی وضعیت پرسپولیس بحران‌زده را به‌سامان کند و در ضربات پنالتی قهرمانی جام حذفی را از دست داد.

تیم بعدی گل‌محمدی نفت تهران بود که موفق شد با این تیم به رتبه سوم دست یابد و سهمیه لیگ قهرمانان‌آسیا را کسب کند. بازیکنان شاخصی مثل علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا، وریا غفوری، وحید امیری در این تیم چهره شدند.

در لیگ چهاردهم یحیی گل‌محمدی هدایت ذوب‌آهن را پذیرفت.طولانی‌ترین حضور یحیی در این تیم بود و با ذوب‌آهن دو فصل متوالی قهرمان جام‌حذفی شد. اما در لیگ شانزدهم عمر مربیگری گل محمدی در ذوب آهن در همان هفته های ابتدایی به پایان رسید و این مربی در هفته هفتم پس از شکست برابر استقلال از کار برکنار شد.

گل‌محمدی پس از حضوری کوتاه مدت در اکسین البرز در لیگ هفدهم با تراکتورسازی به لیگ برتر بازگشت. گل‌محمدی در شرایطی عهده‌دار سرمربیگری تراکتورسازی شد که یک پنچره محرومیت از دو پنچره محرومیت این تیم باقیمانده بود و به نظر انتخاب تراکتورسازی انتخاب پرریسکی بود و گل‌محمدی پس از ۱۹ هفته به دلیل نتایج ضعیف از کار برکنار شد.

حال این مربی با تیم فوتبال پدیده مشهد درنیم فصل خوب امتیاز کسب نمود .هشت هفته درصدربود ،وهم اکنون باسپاهان وپرسپولیس سایه به سایه پیش می روند،با انتقال این تیم به شهرخودرووحل شدن مشکلاتش قصد دارددرجمع مدعیان باشد، و به نظر باز هم انتخاب پرریسکی محسوب می‌شود با توجه به وضعیت مدیریتی پدیده، بعید است گل‌محمدی به روزهای خوب گذشته برگردد. گل‌محمدی در سالهای اول مربیگری چهره موفقی از خود به جای گذاشت ولی فصلهای اخیر توام با ناکامی برای این مربی بوده است

با توجه به برنامه لیگ،وجام حذفی باید به مصاف تیم سابق خود پرسپولیس برود که آمار خوبی برابر این تیم دارد و شاید به پشتوانه این آمار بتواند شروع خوبی در تیم رقم بزند