به گزارش اکونا پرس،

طبق شنیده ها از منابع آگاه در باشگاه استقلال گادوین منشا بدون تست پزشکی با استقلال قرار داد بسته و گویا معاونت پزشکی باشگاه هم از این موضوع ناراحت است.

مدیران باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات زمستانی طبق خواسته وینفرد شفر (سرمربی تیم استقلال) بازیکنان مد نظر را جذب کردند. اما با توجه به سابقه قبلی استقلال، هواداران این تیم نگران سلامت بازیکنان جذب شده هستند.

آیاندا پاتوسی یکی دیگر از خرید های استقلال که قرار داد خود را با تیم به امضا رسانده که هنوز بخشی از تست های ایفمارک و پزشکی او بدست باشگاه نرسیده  و گفته می شود تست قلب و عروق وی هنوز تایید نشده است.

برخی بازیکنان استقلال در فصل جاری به دلیل مصدومیت نتوانستند در ترکیب این تیم حاضر شوند و همین موضوع برای نقل و انتقالات نیم فصل حساسیت ایجاد کرده و شنیده می شود کادر پزشکی استقلال کمترین اطلاعات را از میزان سلامتی بازیکنان جدید در اختیار دارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامتی بازیکنان جدید نمی پذیرد.

به نظر می رسد پنهان کاری استقلال در مورد تکمیل تست پزشکی بازیکن آفریقایی احتمالا مربوط به مشکل قلبی عروقی این بازیکن است و در صورتیکه بدون تست در مسابقات حاضر شود و اتفاقی برای این بازیکن رخ دهد، باشگاه استقلال با چالش بزرگتری از مصدومیت های گذشته روبرو می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان