به گزارش اکونا پرس،

در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های فولاد خوزستان وپرسپولیس تهران در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می‌روند و سرخپوشان پایتخت در صدد هستند تا با کسب پیروزی همچنان به صدرنشینی شان ادامه دهند و از سویی دیگر شاگردان قطبی اگر به پیروزی برسند، می‌توانند صعود یک پله‌ای را بدست آورند.

شاگردان مرد کروات پس از تمرین امروز صبح (شنبه) تا دقایقی دیگر راهی خوزستان خواهند شد تا  آماده بازی با فولاد شوند. طبق برنامه پرسپولیسی ها، اعضای تیم پس از پایان بازی راهی تهران می‌شوند تا خودشان را آماده دیدار با استقلال خوزستان کنند.  

سرخپوشان حسین ماهینی، محمد انصاری و آدام همتی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و شجاع خلیل زاده محروم است، اما مصدومیت محسن ربیع خواه بهبود یافته و با صلاحدید کادرفنی می‌تواند در ترکیب ثابت بازی کند که با توجه به حضور کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی، کمی بعید به نظر می‌رسد.

از سویی دیگر فولاد خوزستان سینا مریدی و عبدالله کرمی را در اختیار ندارد، اما می‌تواند برای نخستین بار از رافائل مسی بوولی، مهاجم کامرونی خود که از لیگ چین آمده است، بهره ببرد.

پرسپولیسی‌ها با کسب ۳۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر قرار دارند و سپاهان اصفهان، پدیده مشهد، تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در رده‌های دوم تا پنجم جدول هستند.

دیدار این ۲ تیم یکشنبه هفته آینده و از ساعت ۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.