به گزارش اکونا پرس،

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برنامه ریزی بازی‌های لیگ برتر اظهار کرد: تیم‌هایی که روند خوبی در لیگ برتر دارند با متوقف شدن بازی هایشان دچار مشکلاتی می‌شوند و همین موضوع در وضعیت خوبشان تاثیر گذار است. همچنین برگزاری بازی‌های معوقه باعث فشردگی برنامه برخی از تیم‌ها می‌شود و آن‌ها از این موضوع متضرر می‌شوند.

او ادامه داد: البته در فوتبال روز دنیا، تیم‌ها ۳ روز در میان بازی می‌کنند و باید ما هم بپذیریم که لیگ‌مان حرفه‌ای است و ۴ روز یک بار باید بازی کنیم. به هر حال تعویق بازی‌ها باعث می‌شود که روند خوب تیم‌ها دچار اختلال شود.

تابش درباره اینکه پرسپولیسی‌ها به برگزاری بازی جام حذفی در خرداد ماه معترض هستند، گفت: ما هم موافق برگزاری بازی جام حذفی با پرسپولیس بعد از لیگ برتر نیستیم چرا که تیم‌ها بعد از ۳ - ۴ ماه شرایط دیگری دارند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها به زمان استراحت ۲ تیم جهت بازی جام حذفی تصریح کرد: ما کاری به تیم‌های دیگر نداریم و فقط درباره تیم خود صحبت می‌کنیم. برخی از افراد چندین بار درباره تیم‌های دیگر صحبت می‌کنند، اما درباره وضعیت تیم خودشان حرفی نمی‌زنند. به هر حال ما هم تمایل داشتیم که بازی جام حذفی مان با پرسپولیس بعد از بازی‌های لیگ برتر نباشد، اما سازمان لیگ برنامه اش را اعلام کرد و نمی‌توانیم کاری کنیم.

او درباره صدور بیانیه از سوی تیم‌های لیگ برتر بیان کرد: کمیته انضباطی یک ماه پیش به همه باشگاه‌ها ابلاغ کرد که دیگر بیانیه ندهند. ما ۵ - ۶ ماه پیش یک بیانیه دادیم و دیگر این کار را نکردیم. من درباره احضار قلعه نویی به کمیته اخلاق خبر ندارم و او باید در این باره صحبت کند.

او درباره بازی با تراکتورسازی در هفته بیستم اظهار کرد: همه بازی‌ها حساس است و این هفته هم بازی سنگینی برابر تراکتورسازی داریم، اما بازیکنان ما آماده هستند تا ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

او درباره رقابت شدید مدعیان قهرمانی در بالای جدول رده بندی بیان کرد: چند تیم لیگ برتری هستند که برای قهرمانی می‌جنگند و ما هم تلاش خود را در این امر می‌کنیم. البته هیچ قولی برای قهرمانی سپاهان نمی‌دهم، اما ما ساز وکارش را فراهم کردیم تا بازیکنان بدون دغدغه به مصاف حریفان خود بروند. به هر حال هیچ تضمینی برای قهرمانی در لیگ هجدهم وجود ندارد و به طور قطعی نمی‌توانیم بگوییم که سپاهان امسال قهرمان می‌شود.

تابش درباره بازی معوقه تیمش برابر تیم ذوب آهن خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بازی داشت به همین دلیل دربی اصفهان به تعویق افتاد. البته به ما گفتند که قرار است این بازی در ایام عید برگزار شود، اما نیروی انتظامی هنوز با انجام این بازی در روز عید موافقت نکرده است. به هر حال ما چاره‌ای نداریم و هر زمانی که سازمان لیگ اعلام کند بازی می‌کنیم.