به گزارش اکونا پرس،

ایوب بهتاج، مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به شایعات اخیر در خصوص شایعه تبانی این تیم و ماشین سازی که از یک مالک مشترک بهره می برد، واکنش نشان داد.

بهتاج در این مورد گفت: ما قبل از بازی هم می‌دانستیم هر نتیجه‌ای که در دربی تبریز رقم بخورد با خود حواشی زیادی به همراه خواهد داشت اما چاره‌ای نبود و باید این بازی را برگزار می‌کردیم. به نظر خودمان بازی بسیار سالم بود و هیچ اتفاق عجیبی در آن رخ نداد.

وی افزود: متاسفانه یکسری افراد بدون اینکه ماجرا را بدانند فقط اتهام می‌زنند و هیچ سندی هم ندارند. ماشین‌سازی نیازی به تبانی با تراکتورسازی ندارد چون یک باشگاه قدرتمند است و در همین فصل یقه اکثر تیم‌های قدرتمند لیگ را گرفته است. ما هم نیازی نداریم که تبانی کنیم چون در همین شهر تبریز و همین ورزشگاه یادگار امام موفق شدیم تیم های مهمی مثل سپاهان و استقلال که مدعی قهرمانی هستند را شکست بدهیم و تا پایان فصل در تمام بازی‌های خانگی مان به پیروزی می‌رسیم. حالا چه شده که یک سری احساس خطر کردند و علیه ما و باشگاه ماشین سازی این شایعات را به پا می‌کنند، باید از خودشان بپرسید.»

بهتاج در پایان گفت: تراکتورسازی و ماشین‌سازی جزو پاک ترین تیم‌های این فصل از لیگ هستند. تراکتور از ابتدای این فصل با هر  سختی که بود، یک تیم شخصی شده و می خواهد با افزایش توانش در جذب بازیکنان ستاره، به راه خود ادامه بدهد. ماشین سازی هم اسپانسر و شرایط اداری کاملا جداگانه ای نسبت به باشگاه تراکتورسازی دارد و مالک آن دو تیم یک نفر نیست. این را می‌توانید از ثبت شرکت ها در تبریز هم بپرسید ولی متاسفانه نمی دانیم با این حجم از شایعات باید چه کار کنیم.