به گزارش اکونا پرس،

سیدجلال حسینی کاپیتان ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر پارس جنوبی جم و هت تریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر قهرمان شدیم و ممنون هواداران هستیم که در یک سال سخت به قهرمانی رسیدیم. ما در نیم فصل اول خیلی تحت فشار بودیم و با کمک هواداران قهرمان شدیم هر چند که رقبای سختی هم داشتیم اما کمترین کاری که می‌شد برای هواداران انجام داد، قهرمان شدن بود.

وی درباره 6 دقیقه وقت اضافه تصریح کرد: واقعا سخت بود وقتی بیرانوند به من گفت 6 دقیقه وقت اضافه داریم. گفتم خدایا خودت کمک کن ولی خوشبختانه بازی را کنترل کردیم و موفقیت به دست آوردیم. البته استرس قهرمانی همه تیم‌ها را پایین می‌کشد اما ما روند خوبمان را حفظ کردیم.

حسینی در مورد اینکه لقبی که هواداران به او داده‌اند، عنوان کرد: من ممنون هواداران هستم چرا که آنها برای ما سنگ تمام گذاشتند. خدا را شکر قهرمانی به دست آوردیم و این جشن مبارک آنها باشد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال تصریح کرد: من به خسرو تبریک می‌گویم چرا که او از بهترین‌های استقلال بود و امیدوارم قدرش را بدانند.

حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه او تاچه زمانی فوتبال بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: تا زمانی که بتوانم تلاش می‌کنم تا بازی کنم.