به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایلنا، با آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی و پایان یافتن مسابقات لیگ هجدهم، باشگاه‌های لیگ برتری در وهله اول به دنبال خرید بازیکنان باکیفیت هستند و مهره‌هایی که در فصل اخیر موفق شده بودند نمایش چشمگیری داشته باشند قطعا با پیشنهادهای بزرگی رو به رو می‌شوند.

یکی از ستاره‌های لیگ هجدهم بدون شک امیرارسلان مطهری بود. این مهاجم 26 ساله که پست اصلی او وینگر راست است تاثیر بسزایی در نتایج نیم فصل دوم ذوب آهن داشت. مطهری در نیم فصل دوم به جمع شاگردان علیرضا منصوریان ملحق شد و خوش درخشید. مطهری طی 17 مسابقه در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا 8 مرتبه گلزنی کرد و با ارسال دو پاس گل نمره قابل قبولی برای نیم فصل برتن داشتن پیراهن ذوب آهن کسب کرد.

مهاجم ذوب آهن که با تیم نفت تهران به لیگ برتر معرفی شد یکی از مهره‌های قابل اعتماد علیرضا منصوریان بود. او طی سه فصل در این تیم حضور داشت و سپس راهی پارس جنوبی جم شد؛ در 10 مسابقه برای پارس بازی کرد و سپس به تراکتورسازی تبریز رفت؛ او در تبریز هم موفق نبود و طی 18 بازی تنها موفق به ثبت یک پاس گل شده بود. روند پیشرفت مطهری در آستانه فراموش شدن بود که او با انتخابی عجیب به لیگ عمان رفت اما موفق شد در 7 بازی 6 گل به نام خودش ثبت کند.

مطهری به عنوان یکی از بازیکنان مطرح ذوب آهن منصوریان که به عنوان صدرنشین و تنها نماینده ایران به مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است قراردادش رو به اتمام است و با توجه به اینکه با فرا رسیدن تابستان بازیکن آزاد شناخته می‌شود، باشگاه‌ها برای جذب او کار دشواری نخواهند داشت. مشتری جدی شاگرد منصوریان در مقطع فعلی باشگاه استقلال تهران است که سال گذشته در خط حمله بازیکنان زیادی را به کار گرفت اما نتیجه مطلوبی را به دست نیاورد. با وجود اینکه جذب بازیکنان خارجی کمی دشوار شده اعتماد به بازیکنان جوان که در لیگ ایران موفق بوده‌اند یکی از برنامه‌های باشگاه استقلال است.

ارسلان مطهری که سابق برتن کردن پیراهن تیم ملی فوتبال در رده امیدها را در کارنامه دارد علاقه فراوانی به پیراهن آبی دارد. در زمانی که او پیراهن نفت تهران را برتن داشت شایعات فراوانی پیرامون پیوستنش به استقلال مطرح شده بود اما این اتفاق رخ نداد. مطهری چند ماه پیش اعلام کرده بود همچنان همانند گذشته علاقه مند به بازی کردن در استقلال است و اگر با پیشنهادی رسمی از سوی این باشگاه رو به رو شود به راحتی پاسخش مثبت خواهد بود. ایسما، گادوین منشا و الهیار صیادمنش سه مهاجمی هستند که تا به اینجای بازار نقل و انتقالات از استقلال جدا شده‌اند و مطهری می‌تواند جایگزین یکی از آنها باشد.