به گزارش اکونا پرس،

هاشم بیگ زاده بازیکن سابق استقلال تهران در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی امید فوتبال ایران شنیده می‌شود اظهار کرد: من با اوهمبازی بوده ام. به نظر من بهتر بود مجیدی در استقلال می‌ماند چرا که فکر می‌کنم در صورت ماندن در این تیم موفق می‌شد. در این برهه زمانی مربی داخلی بیشتر به درد استقلال می‌خورد. البته امیر قلعه نویی هم یکی از گزینه‌های هدایت تیم امید بود.

امیدوارم مجیدی روزی سرمربی استقلال شود

او ادامه داد: مجیدی قبلا در هیچ تیمی سرمربیگری نکرده است این که به یکباره هدایت استقلال را بر عهده گرفت، کار نسبتا سختی بود. البته مجیدی در همین مدت کوتاه هم رابطه‌ی خوبی با بازیکنان استقلال برقرار کرد و تیم را جمع کرد. البته فکر می‌کنم کار خوبی کرد که به این زودی سرمربی دائم استقلال نشد. فرهاد هنوز هم زمان دارد و امیدوارم یک روز مربیگری او در استقلال را دوباره ببینیم.‌

نمی‌دانم چه چیزی در سر رحمتی می‌گذرد

بیگ زاده در خصوص حواشی اخیری که در استقلال پیش آمده و مهدی رحمتی کاپیتان آبی‌ها نسبت به این داستان ها، روزه سکوت اختیار کرده است تصریح کرد: واقعا نمی‌دانم چه چیزی در سر رحمتی می‌گذرد. شاید هم به خاطر هواداران سکوت کرده است. از همه‌ی استقلالی‌ها می‌خواهم تمامش کنند. هر مصاحبه‌ای که بازیکنان استقلال می‌کنند باعث می‌شود رویکرد کلی آن‌ها در این سال‌ها دوباره بازتاب پیدا کند. هر کسی سکوت کند برنده است.

بیگ زاده افزود: کلمه زالو صفت به خسرو حیدری نمی‌خورد. هرچند که در استقلال چند گزینه برای این لقب وجود دارد. خسرو از فوتبال خداحافظی کرده است و نمی‌دانم چرا این بحث‌ها مطرح می‌شود.

این مسائل بعد‌ها هم تکرار می‌شود

بازیکن سابق استقلال تاکید کرد: این داستان‌ها بیشتر شبیه بچه بازی است و به استقلال ضربه می‌زند. در زمان ما هم با حضور رادیو، تلویزیون و روزنامه‌ها حاشیه‌هایی به وجود می‌آمد. این مسائل بعد‌ها هم تکرار می‌شود که فقط هواداران را اذیت می‌کند.

اگر سرمربی استقلال قوی ظاهر شود بازیکن اجازه دخالت پیدا نمی‌کند

بیگ زاده درباره شایعاتی قدرت رحمتی خاطر نشان کرد: به نظر من همه چیز به قدرت مدیران استقلال بستگی دارد. اگر سرمربی استقلال قوی ظاهر شود بازیکن اجازه دخالت در تصمیم‌های کلان را پیدا نمی‌کند پژمان و خسرو بازیکنان با اخلاقی هستند البته که رحمتی هم پسر با اخلاقی است و امیدوارم این مشکلات تمام شود و همگی در تیم ماندگار شوند.

قلعه نویی گفت ببینید با چه کسی می‌خواهیم قهرمان شویم

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال گفت: زمانی که با استقلال در کورس قهرمانی بودیم یک بازی مهم را به نفت تهران واگذار کردیم که فردای آن روز در تمرین ریکاوری قلعه نویی از من پرسید چرا در صحنه گل اشتباه کردی؟ آن بازی را ما ۱-صفر به نفت باخته بودیم که من به یک باره از قلعه نویی پرسیدم کدام گل؟ گل اول یا دوم؟ قلعه نویی تمرین را تعطیل کرد و گفت ببینید با چه افرادی می‌خواهیم برویم قهرمان شویم!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان