به گزارش اکونا پرس،

مسعود تابش  در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص آخرین وضعیت  ولادیمیر کومان و کی‌روش استنلی  برای بازگشت به  سپاهان،  اظهار داشت: کار‌های کومان برای تمدید قرارداد یک ساله‌اش تمام شده و این بازیکن از امروز به تمرینات تیم در کردان کرج ملحق می‌شود.

وی افزود: درباره کی‌روش استنلی هم نمی‌دانم چرا روی او اینقدر حساس شده‌اند. این بازیکن از ما ۴۸ ساعت فرصت خواست و روز گذشته هم به ما اعلام کرد علاقه دارد به سپاهان برگردد. او به دلیل مسائل خانوادگی از ما فرصت بیشتری خواست و همچنین اعلام کرد مشغول تمرین است. استنلی و مدیر برنامه‌هایش خارج از کشور هستند و ما هم نمی‌توانیم به خارج برویم. مطمئن باشید اگر یک درصد هم استنلی تمدید نکند سریعا با گزینه جایگزین قرارداد می‌بندیم اما او به گفته که می‌آید.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره اینکه تا چه زمانی نقل‌وانتقالات این باشگاه ادامه دارد، تصریح کرد: با جذب ۳ بازیکن پرونده نقل‌وانتقالات بسته می‌شود. ما یک بازیکن خارجی دیگر غیر از کی‌روش و کومان هم می‌گیریم. مطمئنا ما به دنبال یک بازیکن خارجی خوب هستیم. اگر اینطور نبود با یک تلفن ۳۰ بازیکن مقابل باشگاه صف می‌بستند تا به سپاهان بپیوندند! فعلا قولی برای حضور یک بازیکن خارجی جدید نمی‌دهم، اما مذاکرات در جریان است و به محض توافق خبر آن را هم اعلام می‌کنیم. همچنین باید یکی، دو جای خالی هم برای نیم‌فصل نگه داریم تا اگر لازم شد در آن زمان هم بازیکن جذب کنیم.

تابش در خصوص پیشنهادی رسمی سپاهان برای جذب وحید امیری، گفت: تا با بازیکنی به توافق نرسیم از کسی نام نمی‌بریم، ولی ما رسما برای امیری اقدام کرده‌ایم. نفر سومی هم که می‌خواهیم یک بازیکن قوی است که می‌تواند به تیم کمک زیادی کند. ما اگر مثل الان ۳ بازیکن بخواهیم قطعا با ۱۰ نفر مذاکره می‌کنیم تا زمان از دست نرود.

وی افزود: همه خرید‌های ما با نظر سرمربی است. متاسفانه اگر بازیکن باتجربه بگیریم می‌گویند تیم پیرمرد‌ها را درست کرده‌اید، اگر جوان بگیریم می‌گویند تیم امید درست کرده‌اید. اگر کسی واقعا هوادار سپاهان باشد می‌داند که ما بدون برنامه‌ریزی کاری نمی‌کنیم. خوبشختانه شاکله اصلی تیم حفظ شده و تمرینات را هم زودتر از دیگر تیم‌ها آغاز کردیم. کارنامه ما مشخص است و از پایه‌ها تا پیشکسوتان سال گذشته قهرمانی آوردیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان درباره برگزاری اردوی خارج از کشور سپاهان خاطرنشان کرد: همانطور که می‌دانید اردوی خارجی خود را در ترکیه برگزار می‌کنیم.