به گزارش اکونا پرس،

به نقل از باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، رضا شکاری قزلقیه بازیکن ۲۱ ساله و متولد شهر سراب در استان آذربایجان شرقی است که فوتبالش را از مقاومت تهران در رده سنی جوانان آغاز کرده است. سپس به تیم ذوب آهن پیوسته و علی رغم سن و سال کم ۱۸ بار در لیگ و دو بار در جام حذفی با پیراهن ذوب آهن به میدان رفته است.

شکاری در دو بازی جام حذفی با پیراهن ذوب آهن دو بار موفق به گلزنی شده و همین عملکرد خوبش استعدادیاب‌های روبین کازان را مجاب به جذبش کرد.

این هافبک تهاجمی و راست پا در ۹ شهریور سال ۹۶ به روبین کازان پیوست و طی این مدت ۳۷ بار پیراهن این تیم را به تن کرد و موفق به ثمر رساندن یک گل و دادن یک پاس گل شد.

شکاری ۵ گل در ۹ بازی برای تیم ملی نوجوانان، ۹ گل در ۱۳ بازی برای تیم ملی جوانان و ۲ گل در ۳ بازی برای تیم ملی امید ایران به ثمر رسانده است.

او قهرمانی در جام حذفی فصل ۹۴- ۹۵، قهرمانی در سوپر جام سال ۹۵ و قهرمانی در لیگ منطقه‌ای را با پیراهن تیم ذوب آهن در کارنامه دارد.

پیش از این، گاردین در فهرستی از ۵۰ بازیکن آینده‌دار فوتبال، از رضا شکاری نام برده است.

این بازیکن ترک زبان و آینده‌دار فوتبال کشورمان امروز (سه شنبه) با عقد قراردادی سه ساله به تراکتور پیوسته تا عملکرد خوبش را با پیراهن این تیم ادامه دهد.