به گزارش اکونا پرس،

بوژیدار رادوشوویچ در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به صحبت‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از جمع سرخپوشان اظهار داشت: من با کالدرون در مورد شرایطم و همچنین صحبت‌هایی که مطرح شد، صحبت کردم. بحث جدایی ام از پرسپولیس به هیچ عنوان مطرح نیست.

وی افزود: طبق صحبت‌هایی که با کالدرون داشتم، این مربی به من اعتقاد دارد و همیشه من را تحسین می‌کند. او به من مشورت‌های زیادی می‌دهد. طبق آخرین صحبت‌هایی که با او داشتم کالدرون به من گفت که می خواهد در پرسپولیس بمانم.

دروازه بان کروات پرسپولیس ادامه داد: در همین راستا مدیر برنامه‌های من هم جلسه‌ای را با مدیرعامل باشگاه برگزار کرد و او هم این موضوع کنار گذاشتن من را تکذیب کرد. باشگاه اعلام کرده که به من نیاز دارد و نظر مثبتی هم روی من دارند.

رادوشوویچ با بیان اینکه پرسپولیس خانواده من است، تاکید کرد: حضور در پرسپولیس برای من افتخار است. تا جایی که احساس کنم می‌توانم برای تیم مفید باشم در پرسپولیس خواهم ماند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در رابطه با حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس و همکاری با این مربی هم گفت: کالدرون از اسطوره های فوتبال آرژانتین است که هم در دوران بازیگری و هم در دوران مربیگری افتخارات زیادی کسب کرده است. او مربی بزرگی است وتلاش می کنیم تا موفقیت هایمان در زمان هدایت تیم توسط او تداوم داشته باشد.​