به گزارش اکونا پرس،

 پس از جدایی کریستین اوساگونا، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال ذوب آهن که در این تیم عملکرد خوبی داشت و گل‌های زیادی را به ثمر رساند، علیرضا منصوریان نام چند بازیکن خارجی را به مدیران تیم داد تا با آن‌ها قرارداد امضا شود و به همین دلیل ۲ بازیکن نیجریه‌ای  به اصفهان رفتند و با این تیم به توافقات نهایی رسیدند.

قرار است این مدافع و مهاجم تا ساعتی دیگر قرارداد امضا کنند تا در لیگ نوزدهم در ذوب آهن حضور داشته باشند. منصوریان به دلیل درخشش اوساگونا، تصمیم گرفت تا بازهم بازیکن نیجریه‌ای به خدمت بگیرد.

یکی از مسئولان ذوب آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را تایید کرد.

درباره جدایی اوساگونا باید بدانید که او عملکرد خوبی در ذوب آهن داشت و برای حضور در این تیم در لیگ نوزدهم خواستار قرارداد ۵۰۰ هزار دلاری بود که پیشنهاد ذوب ۲۵۰ هزار دلار بود و اختلاف قیمت سبب شد تا مهاجم نیجریه‌ای قید حضور در این تیم را بزند.

لازم به ذکر است، سبزپوشان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ باید به مصاف التحاد عربستان بروند و مدیران این تیم تلاش می‌کنند تا نام ۲ بازیکن نیجریه را اضافه کنند.

ذوب تاکنون بازیکانی از جمله محمد مشایخ و یوسف بهزادی را به خدمت گرفته و همچنین احسان پهلوان، دانیل اسماعیلی فرد و مهدی مهدی پور نیز پس از خدمت سربازی باید به این تیم بازگردند تا آماده حضور در لیگ نوزدهم شوند.