به گزارش اکونا پرس،

«پرویز برومند» در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: استقلال برای این که درون دروازه در لیگ نوزدهم با مشکلی روبرو نشود به یک دروازه بان دیگر نیاز دارد. «سید حسین حسینی» دروازه بان خوبی است و شایستگی های فنی زیادی دارد اما تیمی همچون استقلال به ۲ دروازه بان آماده نیاز دارد.

دروازه بان اسبق استقلال خاطرنشان کرد: این تیم در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی، دیدارهای حساسی را پیش رو دارد و تجربه ثابت کرده برای ماندن در کورس در مسابقات فشرده و پر فشار در هر پست چند بازیکن آماده باید حضور داشته باشند.

برومند تصریح کرد: سید مهدی رحمتی برای استقلال زحمات زیادی کشیده است و می توانست در استقلال به فعالیت خود ادامه دهد، اما برخی از اتفاقات باعث شد تا از جمع آبی پوشان جدا شود.

وی تاکید کرد: استقلال در لیگ نوزدهم کار سختی را پیش رو دارد و باید با تیم های سرسختی برای قهرمانی تلاش کند. البته امیدوارم بر خلاف سال های گذشته آبی پوشان تهرانی این بار به موفقیت برسند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: استراماچونی مربی خوبی است و در این مدت نظم و انضباط را به تیم برگردانده است. او باید همین روش را تا پایان ادامه دهد.