به گزارش اکونا پرس،

علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس در روزهای اخیر برای انجام برخی امور شخصی و ملاقات دوستانش به هلند سفر کرده است. 

با این وجود در ادامه اخباری که این روزها درباره احتمال جدایی وینگر تیم ملی فوتبال کشورمان از جمع مرغان دریایی( لقب تیم برایتون) منتشر شده یک خبرنگار هلندی به نام  برایان ویکر، در توئیتی عجیب سفر جهانبخش و مدیربرنامه هایش به این کشور  را بی ارتباط با مذاکرات آنها با باشگاه های هلندی ندانسته است.

برای پیگیری این موضوع با امیر هاشمی مقدم، مدیر برنامه های مدیر برنامه های جهانبخش گفت و گوی کوتاهی انجام دادیم که او اظهار داشت: بحث بازگشت جهانبخش به فوتبال هلند صحت ندارد و ما هم با هیچ یک از باشگاه های این کشور مذاکره نکرده ایم. علیرضا پس از بازی برایتون با والنسیا برای انجام برخی کارهای شخصی و دیدار دوستانش به هلند آمد.

هاشمی مقدم تصریح کرد: شک نکنید جهانبخش فصل آینده هم در انگلیس و برایتون می ماند و از این تیم جدا نمی شود. او انگیزه های زیادی برای بازی در لیگ برتر انگلیس دارد و می خواهد توانایی هایش را اثبات کند. 

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان سابقه پنج سال بازی در فوتبال هلند برای تیم‌های NEC نایمخن و آلکمار را دارد. او پس از کسب عنوان آقای لیگ اردیویزه در فصل ۱۸-۲۰۱۷ با مبلغ ۱۷ میلیون پوند به برایتون انگلیس ملحق شد.