به گزارش اکونا پرس،

«علی رضا واحدی نیکبخت» در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: استقلال تمرینات خود را به صورت منظم و فشرده پشت سر می گذارد و امیدوارم این روندی که آبی پوشان با «آندره آ استراماچونی» در پیش گرفته است منجر به اتفاقات خوب برای این تیم شود.

وی افزود: مهم ترین اصل برای استقلال این است که بدون حاشیه کارش را دنبال کند.حاشیه می تواند به استقلال لطمات زیادی را وارد کند.

بازیکن اسبق استقلال خاطرنشان کرد: درباره عملکرد بازیکنان جدید استقلال نمی توان در حال حاضر اظهار نظر کرد باید به انتظار نشست تا لیگ برتر شروع شود و بعد عملکرد آن ها را مورد ارزیابی قرار داد.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: پنج سال است از استقلال رفته ام و با مدیران این تیم کاری ندارم. مثل برخی آقایان نیستم که پشت در اتاق مدیرعامل باشگاه استقلال بنشینم تا او را ببینم. من علی رضا واحدی نیکبخت هستم و چه زمانی که فوتبال بازی می کردم و چه حالا که کفش ها را آویخته ام شخصیتم را حفظ کرده ام.

وی در پایان گفت: استقلال برای امثال ما پیشکسوتان است که جوانی مان را در این تیم گذاشته ایم.این درست که من دو فصل در پرسپولیس حضور داشتم اما بهترین سال های دوران فوتبالم را در استقلال پشت سر گذاشتم.من برای استقلال همه کار کردم و همیشه با افتخار گفته ام به این تیم علاقه زیادی دارم.