به گزارش اکونا پرس،

سهراب بختیاری‌زاده  در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال  اظهار داشت: شرایط استقلال خوب است، اما تغییرات زیادی در این تیم صورت گرفته و این کمی من را نگران می‌کند چراکه هماهنگی بازیکنان جدید با یکدیگر زمان‌بر است.

وی درباره  استراماچونی  گفت: استراماچونی در تیم‌های قبلی خود نشان داده توانایی بالایی دارد و فکر می‌کنم استقلال می‌تواند با او موفق شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اضافه شدن  عارف غلامی  کاپیتان  تیم امید  به جمع شاگردان استراماچونی، تصریح کرد: من با غلامی در تیم امید کار کرده‌ام و به خوبی او را می‌شناسم. البته این بازیکن در یکی، دو سال اخیر زیاد تیمش را عوض کرده و الان باید بداند به چه تیم بزرگی پیوسته است. او باید بیشتر تلاش کند چراکه استقلال هواداران زیادی دارد و توقعات در این تیم بالا است. غلامی باید اتفاقات بد سال‌های گذشته را با عملکرد خودش پاک کند.

بختیاری‌زاده در واکنش به اینکه شماره ۱۰ استقلال به  مهدی قائدی  رسیده و این انتقاداتی از سوی هواداران را به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: قائدی بازیکن توانمند و با تکنیکی است. امیدوارم این شماره باعث استرس این بازیکن نشود و او بتواند به راحتی بازی کند.