به گزارش اکونا پرس،

علی موسوی  در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص شکست  استقلال  مقابل ماشین‌سازی  اظهار داشت: بازیکنان استقلال خیلی بد بازی را شروع کردند، هر چند در مجموع نمایش بدی نداشتند آن هم در شرایطی که بازی در زمین حریف برگزار می‎شد. همان‎طور که استراماچونی هم گفته بود، این تیم در خط حمله با مشکل مواجه است. البته با آمدن دیاباته مقداری شرایط بهتر شده ولی به نظرم بازیکنان استقلال باید در بازی با ماشین‌سازی، با امتیاز زمین را ترک می‌کردند.

وی ادامه داد: با تمام احترامی که برای ماشین‌سازی قائلم، اما استقلال برای قهرمان شدن نباید امتیازات مقابل این تیم‌ها را مفت از دست بدهد وگرنه در آخر فصل حسرت آن را می‌خورد. استقلال روی یک غفلت بازی را واگذار کرد. این تیم تغییرات زیادی را در این فصل داشته و برای هماهنگ شدن به زمان بیشتری نیاز دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: باید به کادرفنی و بازیکنان فرصت داد تا ببینیم شرایط استقلال در ادامه فصل چگونه خواهد شد. وضعیت امسال استقلال مانند هندوانه دربسته است و بازیکنان این تیم باید باخت برابر ماشین‎سازی را خیلی زود فراموش کنند.

موسوی در خصوص اینکه آیا استقلال با این باخت شانسی برای قهرمانی دارد یا خیر، اظهار داشت: صددرصد استقلال برای قهرمانی شانس دارد و اگر در ادامه لیگ، خط حمله استقلال زهر لازم را داشته باشد، هواداران این تیم می‌توانند نسبت به کسب نتایج خوب امیدوار باشند.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده در سطح مدیریت باشگاه در ماه‎های اخیر خاطرنشان کرد: وظیفه مدیرعامل استقلال این است که نگذارد مسائل حاشیه‌ای به تیم ضربه بزند. متاسفانه استقلال از جمله تیم‌هایی است که خیلی زود با حاشیه روبرو می‌شود. هنر مسئولان استقلال این است که هر طور شده این حواشی را مدیریت کنند. فوتبال ما آنقدر حاشیه‌ دارد که لیگ‌های معتبر دنیا این مشکلات را ندارند.