به گزارش اکونا پرس،

ایرج عرب از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تهران استعفا کرد و حالا محمد حسن انصاری‌فرد برای دومین بار به عنوان مدیرعامل سرخپوشان پایتخت معرفی شد.

انصاری‌فرد که متولد ۱۸ شهریور ۱۳۴۱ است، در دوران بازیگری خود سابقه حضور در تیم‌های هما، شاهین، کشاورز و پرسپولیس تهران را در کارنامه دارد. او در آن سال‌ها ۱۴ بار پیراهن تیم ملی فوتبال را  بر تن کرد و در این بازی‌ها ۳ بار هم موفق به گلزنی شد.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس، که از نامداران عرصه فوتسال در ایران محسوب می‌شود، هدایت تیم ملی و تیم فوتسال پرسپولیس را نیز برعهده داشت و در این دوران موفق شد ایران را بر بام فوتسال آسیا قرار دهد.

نخستین دوره مدیریت انصاری‌فرد در پرسپولیس به سال ۸۴ و لیگ پنجم برمی گردد که البته در آن سال سرخپوشان پایتخت به مقام نهمی لیگ رسیدند. شاید انتقال علیرضا نیکبخت واحدی از استقلال به پرسپولیس را بتوان از مهمترین کارهای انصاری‌فرد در دوره نخست مدیرعاملی اش در پرسپولیس دانست. 

مدیرعامل جدید پرسپولیس همین چند روز پیش و پس از اضافه شدن محمد رضا ساکت به کمیته فنی فوتسال، از ریاست این کمیته استعفا کرد و حالا با پذیرش استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس، زننده گل قهرمانی سرخ‌پوشان در جام در جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۹۹۱، برای دومین بار به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان