به گزارش اکونا پرس،

در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس تهران و تراکتور باید به مصاف هم بروند که دیدار سختی برای ۲ تیم محسوب می‌شود.

پرسپولیس در چارچوب هفته نخست مقابل پارس جنوبی جم به پیروزی رسید و امیدوار است با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی به مقام قهرمانی لیگ برتر برسد تا سرخپوشان برای چهارمین بار بر بام فوتبال ایران قرار بگیرند. پرسپولیس ستاره‌های زیادی دارد که همراه با مرد آرژانتینی درصدد کسب قهرمانی هستند.

کمال کامیابی نیا و جونیور براندائو مصدوم هستند و به این دیدار نمی‌رسند و احتمال دارد فرشاد احمدزاده نیز با توجه به شرایط بد روحی اش مقابل شاگردان دنیزلی به میدان نرود. البته محرومیت بیرانوند به پایان رسیده و او به طور قطع از ابتدا رو در روی تراکتور بازی می‌کند.

از سویی دیگر تراکتور با خرید ستاره‌های زیاد امیدوار است تا سرانجام طلسم قهرمان نشدن در لیگ برتر را بشکند، هر چند در بازی ابتدایی مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی رسید، اما درصدد است تا در بازی خانگی، پرسپولیس را شکست دهد و ۴ امتیازی شود.

تراکتوری‌ها محرومی ندارند، اما وضعیت اکبر ایمانی، هافبک این تیم فردا مشخص می‌شود و کادر پزشکی تصمیم می‌گیرد که این بازیکن مقابل پرسپولیس بازی کند یا خیر؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان