به گزارش اکونا پرس،

 هاشم بیک‌زاده بازیکن سابق استقلال و تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پُستی اینستاگرامی به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

پست خداحافظی هاشم بیک‌زاده از فوتبال

متن پست خداحافظی هاشیم بیک‌زاده در اینستاگرام:

"سلام به همه هواداران خوب فوتبال به خصوص استقلالی‌های عزیز

امروز که با شما صحبت می‌کنم به پایان دوران حرفه‌ای فوتبالم رسیده ام و می‌خواهم قدم در راهی جدید بگذارم. شاید اگر در این سال‌ها مربیانم هر روز می‌گفتند سخت‌ترین تصمیم فوتبالیست‌ها خداحافظی است باور نمی‌کردم، اما حالا که چنین تصمیمی گرفته ام حس و حال عجیبی دارم. تازه دارم به حرفی که مربیانم زدند می‌رسم، اما در این دِل دِل کردن‌ها انگیزه‌ای برای شروع کار دوباره در دنیای مربیگری دارم.

حالا که تصمیم گرفتم خدا حافظی کنم می‌خواهم از مربیانی که به نوعی همه چیزم را مدیون آن‌ها هستم تشکر کنم. از شاغلام پیروانی علی دوستی مهر تا امیر خان قلعه نویی و آقا فرهاد کاظمی که انگیزه کار جدیدم شده است. از کارلوس کی روش هم ممنون هستم که چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم...

در این سال‌های حضورم در فجرسپاسی، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن و حالا هم بادران چیز‌های زیادی یاد گرفتم و افتخار می‌کنم جزو بازیکنان پرافتخار لیگ برتر فوتبال ایران هستم. افتخار می‌کنم برگی از تیم پرافتخار فوتبال ایران، باشگاه استقلال بودم و از دلگرمی‌های طرفداران استقلال ممنون هستم. از آن‌هایی که هر وقت من را در کوچه و خیابان دیدند جز خوبی چیزی از آن‌ها ندیدم و باعث شدند به عنوان یک استقلالی در فوتبال کشور به خودم افتخار کنم.

از همه هواداران تیم‌های سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن و فجر سپاسی دوست داشتنی تشکر می‌کنم که در این سال‌ها حمایتم کردند، امیدوارم به زودی بتوانم در تجربه‌ای جدید و در قامت مربی به فوتبال ایران خدمت کنم.
هاشم بیک زاده، هشتم شهریور ماه سال نود و هشت"