به گزارش اکونا پرس،

هاشم بیک‌زاده، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال که اخیراً از میادین فوتبال خداحافظی کرده است، صبح امروز (یکشنبه) به همراه دخترش میهمان برنامه سلام صبح بخیر بود.

بیک‌زاده درباره اینکه چرا دخترش طرفدار پرسپولیس است، گفت: او در خانه استقلالی است. فکر کنم اینجا یکی از همکاران شما گفت کاش یکی از دخترهای من پرسپولیسی باشد و به همین خاطر تیام این‌طور می‌گوید! البته او در زمان بازی من در استقلال خیلی کوچک بود.

وی درباره دوری مداوم از خانواده در زمان بازی کردن اظهار داشت: کار بازیکنان حرفه‌ای خیلی سخت است و آنها دور از خانواده هستند. ما اردوهای زیادی در سال برگزار می‌کنیم. دور بودن از خانواده خیلی سخت و یکی از دشواری‌های بازی در فوتبال حرفه‌ای است.

مدافع پیشین استقلال در مورد خداحافظی‌اش از فوتبال تصریح کرد: صحبت‌هایی با آقای کاظمی داشتم و طبق مشورتی که با آقای قلعه‌نویی کردم صلاح دیدم که از دنیای بازیگری خداحافظی و مربیگری را آغاز کنم. از آقای کاظمی هم تشکر می‌کنم که آغاز دوران مربیگری‌ام در کنار او خواهد بود.

بیک‌زاده با تمجید از سرمربی تیم بادران خاطرنشان کرد: کاظمی از لحاظ فنی مورد قبول همه است و امیدوارم در این عرصه موفق باشم. او به من گفت دوست داشتم سال گذشته این کار را انجام دهی و در لیگ یک بازی نکنی، چون بازی‌های ملی داشته و در لیگ برتر افتخاراتی کسب کرده‌ای. قسمت بر این شد که امسال خداحافظی کنم و از این بابت خوشحالم.