به گزارش اکونا پرس،

«صادق ورمزیار» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال اگر می‌خواهد مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد باید نگرش جدیدی را در تاکتیک‌های خود ایجاد کند.

وی افزود: استقلال در ۲ بازی خود نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند و این اصلا برای این تیم اتفاق خوبی نیست. تیمی که می‌خواهد قهرمان لیگ برتر شود باید از همان هفته‌های ابتدایی لیگ امتیازات خود را جمع کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در سال‌های گذشته امیتازات زیادی را در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر از دست داد و همین موضوع باعث شد قهرمانی را از دست بدهد.

ورمزیار تصریح کرد: بازیکنان استقلال باید بدانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند و در مسابقات آینده تلاش بیشتری را از خود نشان دهند. هواداران استقلال از آن‌ها انتظارات زیادی دارند که باید برآورده سازند.

بازیکن اسبق استقلال تاکید کرد: رفتارهای استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال مناسب نبوده است و او باید تغییر رفتار دهد. این رفتارها جز این که حاشیه‌ای برای استقلال درست کند نتیجه‌ای نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: مدیران استقلال نباید اجازه دهند این حاشیه ها ادامه داشته باشد. اگر این حاشیه‌هایی که ایجاد شده است کنترل نشود به طور حتم استقلال متضرر می‌شود.