به گزارش اکونا پرس،

سیامک نعمتی  در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در مورد دیدار روز یک‌شنبه پرسپولیس مقابل استقلال در دربی تهران اظهار داشت: اینکه با برد به دربی رسیدیم خیلی خوب است، بعد از اینکه هفته دوم مقابل تراکتور شکست خوردیم نیاز داشتیم قبل از دربی به پیروزی برسیم.

وی درباره اینکه برخی هواداران پرسپولیس اعتقاد دارند باتوجه به نبود یکیف دو بازیکن استقلال، پرسپولیس می‌تواند به راحتی این تیم را در دربی شکست دهد، گفت: نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. استقلال اصلا تیم ضعیفی نیست و شرایط دربی هم با همه بازی‌ها فرق می‌کند. هر تیمی دونده‌تر و جنگده‌تر باشد برنده دربی می‌شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: با اینکه به نظرم استقلال تیم قدرتمندی است، اما ما با تمام توان در دربی به میدان می‌رویم تا برنده این بازی باشیم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس «زور» بردن استقلال را دارد یا خیر، تاکید کرد: معلوم است زور بردن استقلال را داریم. چون هدف ما کسب چهارمین قهرمانی پیاپی است به خاطر همین باید استقلال را شکست بدهیم. هواداران‌مان مطمئن باشند با تمام قوا و قدرت به مصاف استقلال می‌رویم تا این تیم را شکست بدهیم.