به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و اوکراین از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی در ساحل کاتارا قطر برگزار شد و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ به سود شاگردان هاشم‌پور به پایان رسید.
در وقت اول این بازی در ابتدا اوکراین به گل رسید. ضمن اینکه تک گل زیبای ایران در این وقت توسط امیرحسین اکبری وارد دروازهاوکراین شد و نتیجه یک بر یک شد. در ادامه نیز  اوکراین ۳ گل دیگر به ثمر رساند و با وجود تلاش ایران و برخورد توپ به تیرک دروازه اوکراین، اما این بازی در وقت اول با نتیجه ۴ بر یک به سود اوکراین به پایان رسید و دو تیم به وقت استراحت ۳ دقیقه‌‌ای رفتند.
ساحلی‌بازان ایران در وقت دوم حملات خود را ادامه دادند اما با بدشانسی همراه بودند تا اینکه روی ضربه کرنر و ضربه سر احمدزاده توپ وارد دروازه اوکراین شد. حملات متعدد ایران همچنان تا پایان این وقت از مسابقه انجام شد اما توپ تبدیل به گل نشد.
در نخستین دقیقه از وقت سوم مسابقه گل سوم ایران توسط محمد احمدزاده وارد دروازه حریف شد.بازی با دفاع اوکراین پیش رفت و در نهایت به فاصله شش دقیقه به پایان مسابقه مهدی شیر محمدی شوت حمید بهزاد پرور بسمت دروزاه حریف را با سر تغییر مسیر داد و وارد دروزاه کرد.یک دقیقه بعد گل پنجم ایران توسط محمد علی مختاری بثمر رسید ضمن اینکه دو موقعیت حساس اوکراینی ها توسط بهزاد پور دفع شد .

این دیدار در نهایت با نتیجه 5 بر 4 بسود ایران به پایان رسید.

گفتنی است دکتر سبحانی سفیر ایران در قطر این دیدار را با حضودر در ورزشگاه از نزدیک دنبال کرد.